Про нас

molochko«CS» - це група компаній, що беруть участь в реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності. У складі компанії: фахівці з управління проектами, досвідчені архітектори, дизайнери, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного і юридичного супроводу проектів.

В Україні компанія, перш за все, будує об'єкти нерухомості, які є не тільки архітектурним витвором мистецтва, а й є прикладом технологічно досконалих споруд.

«CS» використовує світові стандарти якості проектування і будівництва, найсучасніші технології і має великий досвід.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг по архітектурному і інженерного проектування, дизайну інтер'єру та меблів, а також весь комплекс будівельних, оздоблювальних і реставраційних робіт. Абсолютно всі роботи по реалізації проекту проходять під суворим архітектурним наглядом. При співпраці з нашими клієнтами, ми завжди намагаємося максимально врахувати всі особливості і побажання замовника. Але при цьому грамотність проектування, якість будівництва і розумна економічність всього проекту завжди є головними показниками в нашій роботі. Ми допоможемо з вибором ділянки під забудову, аналізом території, підготовкою дозвільних документів, розробкою ідеї і її якісним втіленням.

Ми будуємо для вас життя високого рівня!

Засновник Віталій Молочко