Президентський Університет

Президентський Університет

  

Концепція проекту

Створення високоефективного університету, що поєднує високоякісну освіту, сучасну науку та ефективну інноваційну діяльність шляхом інтегрування з академічною наукою високого рівня, високотехнологічними компаніями (концепція «трикутника знань»), як пілотного проєкту для забезпечення наукових установ, державних органів та інноваційного бізнесу молодими фахівцями найвищого рівня.

Назва об’єкта

«Реконструкція павільйону №19 (літер «Т»; інвентарний №10100019), виставкового павільйону №17 (літ. «17») для розміщення «Президентського університету», нового будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейнами, реконструкції будівлі № 37 (літер «Ч»; інвентарний №01018902), реконструкція без змін функціонального призначення ставка біля будівлі №37 (літер «ІV» (цифра); інвентарний №110117/1) по проспекту Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва»

Місце реалізації проекту

Україна, м. Київ, Голосіївський район, проспект Академіка Глушкова, 1.

 

 

Мета проекту

Проєкт «Президентський університет» має на меті започаткувати модель інноваційного освітньо-наукового хабу, йдучи, замість вдосконалення існуючих закладів і практик і подолання притаманної їм інерції, шляхом створення сучасного закладу «з чистої сторінки» завдяки концентрації найкращих матеріальних і людських ресурсів країни та за рахунок залучення значного обсягу бюджетних і небюджетних коштів.

Розгорнути +

 

 

Вимоги та функції

Історія розвитку університетів знає чотири етапи формування, кожен із яких відповідає певному технологічному та соціальному рівню його формування. На території сучасної України широко представлено університети другого покоління (Університети 2.0).

Розгорнути +

 

 

Опис проекту

Об'єкт розміщено на території Національного комплексу «Експоцентр України» Державного управління справами Офісу Президента України (первісне призначення - Виставка досягнень народного господарства УРСР(ВДНГ УРСР)).

Розгорнути +

 

 

Архітектурно-планувальні рішення

Архітектура фасадів – це симбіоз параметризму та біоніки. Поєднання генетичних алгоритмів, що генеруються на властивості середовища та архітектури майбутнього, яка прагне синтезу природи та сучасних технологій. Форми об'ємів - це не просто викривлення обрисів форм, зовнішня подоба раковин молюсків, пташиної шкаралупи - це зручніші, гармонійніші, надійніші простори життєдіяльності людини.

Розгорнути +