Архітектура

Архітектура - це командна робота!

Ми віримо в спільну творчість і розробили культуру на робочому місці, де набагато природніше говорити «ми», ніж «я». Всі незвичайні ідеї і проекти, які народжуються в нашій лабораторії архітектури, є результатом спільного процесу і діалогу між членами команди, клієнтами, користувачами і зацікавленими сторонами.

Уявіть, що ми будуємо будинок, що ми щось робимо. І ось ми приходимо на будівництво, і там може бути 10, може бути 100 робочих. Тобто, очевидно, що відбувається спільна робота безлічі людей в одному напрямку. Те ж саме відбувається і під час роботи над проектом. Коли ми працюємо над ним, нас оточують різні люди і тим не менш, виникає необхідність діалогу з ними, а це може бути не одна людина, а 10-50 або більше. Велику роль відіграє співпраця. Яка ж роль архітектора в усьому цьому? Якщо повернутися до грецької мови, то в ньому слово «архітектор» означає «перший робочий» або ж «начальник робочих». Бути архітектором - значить вміти об'єднувати величезну кількість різних людей навколо великої складної ідеї. У архітектора широкі знання, він вміє розмовляти професійною мовою майже з кожним своїм суміжником. Ми довіряємо людям, вміємо спілкуватися з ними і передавати їм свій ентузіазм з приводу нашого проекту та запрошуємо їх стати частиною того, що у нас в душі і на серці. А оскільки архітектура впливає на повсякденне життя людей, ми вважаємо, що вона завжди повинна обговорюватися як щось, що бере участь у визначенні нашого життя, нашого суспільства та нашої основи для створення більш сталого майбутнього.

Ми усвідомлюємо, що несемо велику відповідальність перед нашими клієнтами та майбутніми користувачами наших проектів. Ми серйозно ставимося до цієї відповідальності.